Akcesoria

ladowarka 26500

Ładowarka Zhiyun do akumulatorów 26500 Li-ion

 

Oryginalna ładowarka z kablem USB do ładowania akumulatorów Zhiyun. Ładowarka dedykowana jest do serii akumulatorów Zhiyun 26500.


pilot zw-b02

Bezprzewodowy pilot ZW-B02 do Zhiyun Crane-M i Crane

 

Bezprzewodowy pilot do gimbali Zhiyun kompatybilny z modelami Crane i Crane-M. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.


śruba montażowa

Śruba montażowa Zhiyun z gwintem 1/4″ do Crane, Crane-M

 

Oryginalna śrubka montażowa Zhiyun ze standardowym gwintem fotograficznym 1/4″ do mocowania aparatu/kamery na gimbalu Zhiyun Crane i Crane-M.

Kabel Panasonic GH4

Kabel Zhiyun do aparatu Panasonic

 

Kabel sterujący aparatem Panasonic Lumix GH4 z poziomu gimbala Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane.

Uchwyt poprzeczny

Uchwyt poprzeczny, ramię do Crane, Crane-M

 

Uchwyt poprzeczny Zhiyun zaprojektowany do gimbala Crane oraz Crane-M. Przy użyciu poprzecznego ramienia masz więcej możliwości zastosowania gimbala co znacznie ułatwia pracę.

Adapter GoPro 5

Kabel Zhiyun do aparatu Sony

 

Kabel sterujący aparatem z poziomu gimbali Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane oraz aparatami SONY z serii RX / serii H / seria obiektywów QX.

Adapter GoPro 5

Adapter GoPro5 do Rider-M i Evolution

 

Standardowe mocowanie w gimbalu pasuje do kamer sportowych GoPro 4, 3+, 3, SJCAM, Xiaomi Yi. Dzięki temu zestawowi montażowemu możesz zamontować GoPro 5 do gimbala Evolution i Rider-M.

Akumulatory Zhiyun 26500 do Crane-M, Crane 2017

Akumulatory Zhiyun 26500 do Crane-M i Crane 2017

 

Oryginalne akumulatory Zhiyun 26500 Li-ion 3.7V o pojemności 3600mAh. Idealnie sprawdzą się z gimbalem marki Zhiyun takim jak Crane-M i Crane 2017 v1.1. Akumulatory Zhiyun produkowane są z najwyższej jakości ogniw Li-ION (litowo-jonowych), co zapewnia ich wysoką wydajność i długotrwałe działanie.

Akumulator Zhiyun 18650 MP do Crane2 i Crane v1.0

Akumulator Zhiyun 18650 MP do Crane2 i Crane v1.0

 

Oryginalny akumulator Zhiyun 18650 MP Li-ion 3.7V o pojemności 2000mAh. Idealnie sprawdzi się z gimbalami marki Zhiyun takim jak Crane2 i Crane. Akumulator Zhiyun wyprodukowany z najwyższej jakości ogniw Li-ION (litowo-jonowych), co zapewnia ich wysoką wydajność i długotrwałe działanie.

Akumulatory Zhiyun 18650 do Evolution, Crane v1.0, Smooth-II

Akumulatory Zhiyun 18650 do Evolution, Crane v1.0, Smooth-II

 

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18650 Li-ion 3.7V o pojemności 2000mAh. Idealnie sprawdzą się z gimbalami marki Zhiyun takimi jak Evolution, Crane v1.0, Smooth-II. Akumulatory Zhiyun produkowane są z najwyższej jakości ogniw Li-ION (litowo-jonowych), co zapewnia ich wysoką wydajność i długotrwałe działanie.

Akumulatory Zhiyun 18350 do Evolution, Rider-M, Smooth-C

Akumulatory Zhiyun 18350 do Evolution, Rider-M, Smooth-C

 

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18350 Li-ion 3.7V o pojemności 900mAh. Idealnie sprawdzą się z gimbalami marki Zhiyun takimi jak Evolution, Rider-M, Smooth-C. Akumulatory Zhiyun produkowane są z najwyższej jakości ogniw Li-ION (litowo-jonowych), co zapewnia ich wysoką wydajność i długotrwałe działanie.

Pilot Zhiyun

Pilot Zhiyun do gimbali Rider-M, Smooth-II, Crane, Crane-M i Smooth-Q

 

Bezprzewodowy pilot do gimbali Zhiyun kompatybilny z modelami Rider-M, Smooth-II oraz Crane. Pilot wyposażony został w wskaźnik naładowania akumulatora, wskaźnik ładowania oraz wskaźnik Bluetooth. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Monitor Zhiyun

Monitor Zhiyun 360° do Evolution, Rider-M

 

Mini monitor Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbali Evolution oraz Rider-M, z kardanowym wejsciem A/V. Korzystając z tego monitora masz podgląd na kadr filmu. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.